Owlcrate unboxing November 2017

Rozhodla jsem se, že balíčku od Owlcrate dám ještě šanci :-) A tady je už listopadový balíček jehož tématem byly Zámky, Dvory a Království.


První náhled do balíčku.


V krabičce bylo mýdlo a myslím, že každému fanouškovi Pána prstenů je jasné, že souvisí právě touto knihou a je to kus listu, ve kterém si Sam a Frodo nesli jídlo. 


Do těchto zimních dnů se bude určitě hodit čepice. Nápis nám napovídá, že se vztahuje k Harrymu Potterovi.Brož inspirovaná serií Griša od Leigh Bardugo.


Připínáček k listopadovému tématu.


Z balzámu na rty jsem byla nadšená, protože seriál Hry o trůny zbožňuju. Winter is here :-)Poznámkový blok vztahující se ke knize Dvůr mlhy a hněvu od S.J. Maas.


A nakonec kniha měsíce - The Glass Spare, která přišla, jak je u Owlcrate už zvykem s obalem, který byl vytvořen speciálně pro ně a také s kartičkou podepsanou samotnou autorkou.

Wil je jedinou dcerou po síle prahnoucího krále, nucenou žít ve stínech jako špión pro její království. Wil jednoho dne zjistí, že má schopnost přeměňovat živé věci v drahokamy a to pouze dotekem. Právě, nalezené schopnosti způsobí tragédii. Wil odjíždí domů hledat odpovědi a lék. Najde víc než co čekala - prokletého prince z nepřátelského království.

Líbil se vám listopadový balíček od Owlcrate? Pište, komentujte :-)
Share:

4 komentáře:

 1. Listopadový balíček se mi opravdu líbí :) Kniha vypadá skvěle, čepice je úžasná mýdlo také :)

  OdpovědětVymazat
 2. Mě se líbí diář a "úvodní" kartička :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem byla nejvíc nadšená z balzámu na rty :-D

   Vymazat