Sins of Sevingoodreads.com 


Název: Sins of Sevin

Autor: Penelope Ward

Nakladatelství: Penelope Ward Books, Inc.

Počet stran: 291

Rok vydání: 2015


Anottation: What happens when the one you want is the only one you can’t have? My name is Sevin.Homeschooled and sheltered by my ultra-religious family, I was always taught that lust was a sin.
Elle was the girl who’d been carefully chosen for me.
After a long-distance courtship, I’d be moving into her family’s guesthouse so that we could get to know each other in the months before the wedding.
Boundaries were set: no inappropriate touching, no kissing, no sex before marriage.
I’d accepted those rules and my fate.
Until I met the one I wanted to sin with.
That was when restraint became a problem…especially since THE ONE wasn’t Elle.
It was her sister, Evangeline.


Recenze: Sevin je 20 letý kluk, který právě ztratil otce a to mu otevřelo oči. Dřív ho nezajímalo nic jiného než ženy. Rozhodne se odejít od své nevlastní matky a bratrů k otcovu známému Lanci Suttonovi, který pracuje v masném průmyslu. Háček je v tom, že aby mohl nastoupit na jeho místo, tak si musí vzít jeho dceru Elle. Navíc rodina Suttonova je silně věřící.

Na cestě z Oklahomy (kde Sevin bydlel) do Kansasu Dodge City, kde bydlí Suttonovi potká kousek od jejich domu dívku. Dívka je krásná a má vlasy barvu havranů. Pomůže mu opravit jeho auto, které se po cestě porouchalo. Když si nakonec řeknou jména, tak se dívka poleká a utíká pryč (sama mu řekne nepravé jméno). Sevin pak odjíždí k Suttonovým, kde má svůj příbytek vedle jejich domu. Elle je nadšená, že ho má blízko u sebe. Veškeré intimnosti jsou vyloučeny do doby svatby. Co je ovšem pro Sevina největším šokem je to, že ona dívka je starší sestra Elle Evangeline.   
 
Sevin se dál připravuje na vedoucí pozici ve firmě budoucího tchána a pomalu i na svatbu s Elle. Sám však ví, že ho to stále více přitahuje k Evangeline. Je naprosto odlišná než její mladší sestra. Porušuje pravidla a sní o životě, kde najde tu jedinou a pravou lásku. Sevin nechce zradit Elle, ale přitažlivost k Evangeline je silnější než jeho "přátelství" s Elle. Je ochotný udělat pro Evangeline vše. Jednoho dne se jim však celý život obrátí naruby. 
 
"It was just unfortunate that the one woman who made me feel alive was the only person in the world I couldn´t have." 

Má jejich přitažlivost šanci? Co bude s Elle?
 
 
Penelope Ward je má nová oblíbená autorka. Kniha Sins of Sevin (Sevinovy hříchy) je kniha plná bolesti, lásky a odpuštění. Kniha je vyprávěna z pohledou dvou hlavních hrdinů - Sevina a Evangeline. S hlavními hrdiny prožíváme jejich tajnou lásku, která bohužel nebude bez následků. Kniha je rozdělena na dvě časová období - období kdy bylo hlavním hrdinům kolem 20 let a následně o 5 let později. Autorka zasáhne Vaše city a nejednou Vám ukápne slza a nejednou si řeknete, že život nemůže být tak krutý k Sevinovi a Evangeline. Musím říct, že Sevin je můj hrdina. Je to člověk, který se naprosto změnil a oddal se tomu, čemu věřil a co považoval za správné. Naproti tomu Evangline jednala zkratovitě a dělala naprosto hloupé chyby. Tato kniha je jedinečná a krásná. 
 
Hodnocení:
86% 
 
 

Share:

0 komentářů:

Okomentovat